شارژ دستگاه‌ها با حرکت مچ

یک شرکت نوپا شارژر موبایلی ساخته که در مشت فرد جا می‌گیرد و با استفاده از گرمای بدن الکتریسته تولید می‌کند.
این شارژر که HandEnergy نام دارد، دستگاهی بسیار کوچک است که قابلیت شارژ وسایل الکترونیکی در هر نقطه و هر زمانی را فراهم می‌کند. نکته جالب آنکه برای تامین شارژ از انرژی صاحب خود بهره می‌گیرد.
در حالی‌که پاوربانک‌های مختلف و دستگاه‌های خورشیدی برای جمع‌آوری و ذخیره انرژی همچنان نیازمند شبکه برق و نورخورشید هستند، این دستگاه با کمک دست کاربر شارژ می‌شود. برای این‌کار فقط کافی است کاربر شارژر را در دست خود نگه دارد و مچش را بچرخاند. این دستگاه پس از دریافت انرژی از دست، آن را در باتری‌های داخلی ذخیره می‌کند.
در این شارژر یک روتر ژیروسکوپ با دو محور وجود دارد. روتر داخل این دستگاه طی یک دقیقه پنج هزار مرتبه می‌چرخد. به این ترتیب انرژی مکانیکی به جریان الکتریسیته تبدیل می‌شود.

2 سال قبل
شرکت مدرن افروغ گستران انرژی(احداث نیروگاه خورشیدی)
[قم]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : مشاوره، طراحی و احداث نیروگاه خورشیدی(on grid)، فروش و راه اندازی سیستم های برق خورشیدی(off grid)، فروش سیستم های برق اضطراری خورشیدی ، فروش انواع پروژکتورهای LED - SMD ، فروش انواع کنترل شارژرهای خورشیدی ، فروش انواع باطری سیلداسید ، دیپ سایکل ، ژل، فروش و راه اندازی سیستم های پمپ آب خورشیدی، فروش انواع اینورترهای سینوسی خورشیدی، فروش انواع اینورتر های شبه سینوسی خورشیدی، فروش انواع پنل های مونوکریستال و پلی کریستال، فروش انواع توربین بادی، فروش پنل های خورشیدی انعطاف پذیر
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 025-36661706
بروز رسانی 2 روز پیش