شارژ دستگاه‌ها با حرکت مچ

یک شرکت نوپا شارژر موبایلی ساخته که در مشت فرد جا می‌گیرد و با استفاده از گرمای بدن الکتریسته تولید می‌کند.
این شارژر که HandEnergy نام دارد، دستگاهی بسیار کوچک است که قابلیت شارژ وسایل الکترونیکی در هر نقطه و هر زمانی را فراهم می‌کند. نکته جالب آنکه برای تامین شارژ از انرژی صاحب خود بهره می‌گیرد.
در حالی‌که پاوربانک‌های مختلف و دستگاه‌های خورشیدی برای جمع‌آوری و ذخیره انرژی همچنان نیازمند شبکه برق و نورخورشید هستند، این دستگاه با کمک دست کاربر شارژ می‌شود. برای این‌کار فقط کافی است کاربر شارژر را در دست خود نگه دارد و مچش را بچرخاند. این دستگاه پس از دریافت انرژی از دست، آن را در باتری‌های داخلی ذخیره می‌کند.
در این شارژر یک روتر ژیروسکوپ با دو محور وجود دارد. روتر داخل این دستگاه طی یک دقیقه پنج هزار مرتبه می‌چرخد. به این ترتیب انرژی مکانیکی به جریان الکتریسیته تبدیل می‌شود.

3 سال قبل
شرکت مدرن افروغ گستران انرژی(احداث نیروگاه خورشیدی)
[قم]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : مشاوره و طراح، فروش اینورتر SMA، فروش اینورتر Growatt، فروش اینورتر kaco، فروش اینورتر Fronius، فروش اینورتر ABB، فروش اینورتر Huawei، فروش اینورتر omnik، فروش اینورتر EPEVER، فروش اینورتر CARSPA، فروش اینورتر COTEK، فروش اینورتر AXPERT، فروش کنترل شارژر EPSOLAR ، فروش پنل خورشیدی Shinsung ، فروش پنل خورشیدی yingli solar ، فروش پنل خورشیدی JA SOLAR
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 025-36661706
بروز رسانی 4 روز پیش