هوشمند سازی دامداری ها

1-کنترل روشنایی , تجهیزات برقی , دمای محیط , به وسیله اینترنت ( شبکه محلی و راه دور ) بلوتوث SMS 2-اطلاع رسانی از وقایاع به صورت SMS 3-اتوماتیک کردن تمام تجهیزات , روشنایی ها و ....... 4-کاهش قیمت به واسطه روش های نوین نسبت به تجهیزات مشابه

توضیحات خدمت

دامداری مدرن یا صنعتی آرزوی دیرینه یک دامپرور سنتی است. به علاوه اینکه در دامداری مدرن یکنواخت بودن خدمات و منظم بودن مراحل رسیدگی عامل موفقیت در بدست آوری سود بیشتر از این حرفه می باشد.

نکته مهم در مدرن سازی این است که ابتدا بستر زندگی "موجود زنده" بواسطه صنعتی شدن دستخوش تغییرات نشود و نکته دوم این است که بتوان علم روز و تجربه را با مکانیزه کردن، اعمال کرد و جوابی مطلوب به دست آورد.

مهمترین، بارزترین و متمایزترین شعار گروه "کشاورزی هوشمند" در این صنعت یا صنایع دیگر این است که "ما هیچ محصولی نداریم و بنا به سفارش، آنچه را که شما می خواهید را می سازیم. شعار ما این اجازه را به شما می دهد که هر نوع تغییر یا قابلیت منحصر به فردی که مد نظر شما باشد را در محصول خود ملاحظه کنید و آن را سفارشی کنید.

شرکت مدرن افروغ گستران انرژی(احداث نیروگاه خورشیدی)
[قم]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : مشاوره، طراحی و احداث نیروگاه خورشیدی(on grid)، فروش و راه اندازی سیستم های برق خورشیدی(off grid)، فروش سیستم های برق اضطراری خورشیدی ، فروش انواع پروژکتورهای LED - SMD ، فروش انواع کنترل شارژرهای خورشیدی ، فروش انواع باطری سیلداسید ، دیپ سایکل ، ژل، فروش و راه اندازی سیستم های پمپ آب خورشیدی، فروش انواع اینورترهای سینوسی خورشیدی، فروش انواع اینورتر های شبه سینوسی خورشیدی، فروش انواع پنل های مونوکریستال و پلی کریستال، فروش انواع توربین بادی، فروش پنل های خورشیدی انعطاف پذیر
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 025-36661706
بروز رسانی 2 روز پیش